Magnes 4x6 - "Krowa" Zobacz większe

Magnes 4x6 - "Krówka"

MD29

Nowy produkt

Oryginalny magnes wykonany ręcznie w naszej pracowni. Posiada mocny magnes neodymowy. Będzie przepięknym dodatkiem do domu lub wspaniałym prezentem. Polecamy wszystkim miłośnikom rękodzieła i rzeczy nietypowych :)

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

28,00 zł brutto

Więcej informacji

Pracownia Artystyczna MK - upominki i dekoracje handmade                  

Zajmujemy się tworzeniem ze szkła przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych wykorzystując technikę fusingu. Polega ona na wypalaniu szkła w wysokiej temperaturze. Pracujemy w małym gronie w pracowni w Zgierzu obok Łodzi.

Rękodzieło jako wyjątkowy dodatek

Wkładamy w wykonanie swoich wyrobów ogrom serca, czasu, cierpliwości i doświadczenia, dzięki czemu nasze rękodzieło tworzy cudowny nastrój w każdym domu. Widać pojedyncze pociągnięcia pędzla przez co można podziwiać kunszt jego wykonania. Nie znajdziecie tego Państwo w ozdobach wykonywanych mechanicznie, w masowych ilościach.

Informacje

Szklany magnes o wymiarach 4x6 cm. Posiada mocny magnes neodymowy. Motyw zdobiący magnesik to krówka.

Jak dbać o nasze wyroby?

Szkło znosi szeroki zakres temperatur ale nie lubi nagłych zmian, czyli np. gdy bardzo nagrzeje się w nasłonecznionym miejscu, wtedy lepiej nie wkładać go od razu do lodowatej wody. 

Talerzyki można myć w zmywarce po sprawdzeniu że dane środki czyszczące nie powodują matowienia szkła.

Co można namalować na szkle?

Malujemy na szkle kwiaty, rośliny, zwierzęta i wiele innych. Wykonujemy również wzory na zamówienie np. logo czy wizerunek pupila - możemy omówić każdy pomysł:

Zapraszam do kontaktu:

https://mk-szklo.pl/kontakt

- biuro@mk-szklo.pl

- 501-355-666