O Nas

  Pracownia Artystyczna MK mieści się w Zgierzu, gdzie pracujemy w kilku osobowym zespole. Głównie zajmujemy się tworzeniem wyrobów szklanych malowanych ręcznie. Są to np. talerze, podstawki na świeczkę i wiele innych użytkowych ozdób do domu. 

  Pracujemy ze szkłem płaskim. Wycinamy z niego różne kształty - od najprostszych prostokątów poprzez koła aż do bardziej skomplikowanych figurek zwierząt. Pomalowane trafiają do pieca na wysoką temperaturę, gdzie formujemy szkło i utrwalamy umieszczone zdobienia. 

  Każde szkiełko jest malowane osobno - nie stosujemy kalkomanii. Wszystkie zaprezentowane wyroby są ozdobione wzorami autorskimi i z tego też powodu mamy możliwość wykonać coś nietypowego. Jesteśmy otwarci na współpracę, uwzględniamy również indywidualne gusta i zamówienia naszych klientów

  Chcielibyśmy żeby nasze artykuły stwarzały miły i niepowtarzalny nastrój Państwa domów. Żeby były użytecznym elementem na Państwa stołach, przynosiły radość i satysfakcję z ich używania :)

  Zapraszamy zarówno do pojedynczych zakupów jak i zaopatrzenia sklepów. Można zamówić wcześniej przez internet i odebrać u nas w Pracowni bądź zamówić z wysyłką. Także za granicę – wtedy koszt omawiamy osobno, np. poprzez e-maila.

Jest możliwość otrzymania FV

adres: Plac Kilińskiego 1 Zgierz 95-100 Zgierz (wejście przez bramę od strony ul. Długiej)